pasek mlodziezowe

Osoby indywidualne, grupy zorganizowane, młodzież szkolna z opiekunami, osoby niepełnoletnie bez opiekunów ( pod warunkiem dostarczenia zgody opiekuna na pobyt i danymi kontaktowymi).

Tak, przy opłaceniu noclegu gość dostaje paragon ewentualnie fakturę VAT, jeżeli wcześniej podał pełne dane do rachunku.

Dysponujemy 112 miejscami. Z podziałem na standard schroniskowy i hotelowy.

W cenę noclegów wliczony jest pościel i podatek VAT.

Wyżywienie można zamówić w restauracji, która znajduje się w tym samym budynku ( ajent). Dysponujemy również pomieszczeniem kuchennym, z którego mogą korzystać goście. Na życzenie udostępniamy miejsce, w którym można spożyć posiłek.

Takie pokoje znajdują się w standardzie hotelowym. Mamy 1 pokój jednoosobowy i 2 pokoje trzyosobowe.

Tak, goście mogą korzystać z bezpłatnego WIFI ( hasło można otrzymać na recepcji).

Tak, obiekt jest czynny całą dobę, recepcja również . Obiekt jest zamykamy około godziny 24.00 jednak nie ma problemu z późniejszym wyjściem czy też powrotem.

Tak w godzinach 22:00-6:00. Goście, którzy przychodzą późno lub wcześnie wychodzą , nie powinni zakłócać wypoczynku pozostałym osobom.

Odpłatnie można skorzystać z piłkarzyków , bilardu. Nieodpłatnie można wypożyczyć gry planszowe, Xbox. Na zewnątrz można korzystać z bieżni.

Tak, dysponujemy 5 sala konferencyjnymi.

Tak, możemy wypożyczyć laptop, rzutnik multimedialny, Flipchart, tablice sucho ścierne. Część sal jest już wyposażona w telewizory ,ekran, nagłośnienie, klimatyzację. We wszystkich sala jest dostęp do bezpłatnego Wifi. Dodatkowych informacji na temat sprzętu prezentacyjnego udziela recepcja, telefonicznie lub też mailowo.

Nasze schronisko znajduje się w pobliżu Łazienek Królewskich, Zamku Ujazdowskiego, Sejmu. W ciągu 15 minut można dojechać do Starego Miasta, centrum.

 

Instytut edukacji miasta stołecznego Warszawy

bip logo pomn1 grad

Kontakt

 

Warszawa, ul. Myśliwiecka 9

tel.: +48 22 622 91 10
tel.: +48 22 622 91 11
fax: +48 22 622 91 05

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

logowawa

O NAS

Przepiękna lokalizacja w parku w samym centrum Warszawy. Idealne miejsce do odpoczynku jak i baza wypadowa do zwiedzania Warszawy. Nieopodal znajdują się Park Ujazdowski, Stare Miasto, Pałac w Wilanowie czy Trakt Królewski. W pobliżu znajdują się teatry, muzea, kina, czy galerie. Ośrodek jest całoroczny, wpisany do rejestru międzynarodowych schronisk światowej organizacji Hostelling International.

KONTAKT

ul. Myśliwiecka 9
Warszawa, Polska

Telefon recepcja :+48 22 6229110
sekretariat :+48 22 6229107
FAX:+48 22 6229105

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.